Tim Gábor a Rabócsiringről Monzába indul

• április 15, 2023

Tim Gábor vanyarci autóversenyző életében először indult Rallycross futamon. Az elmúlt hétvégén a máriapócsi Rabócsiringen mutatkozott be a Magyar és FIA CEZ bajnokság STC-1600-as kategóriájában. A kategória 12 indulójából a hetedik helyet szerezte meg élete első RX versenyén, egy jelentősen gyengébb autóval.

olvass tovább

Benyó Máté Máriapócson is dobogón!

• október 01, 2021

Hatalmas csatákat követően végzett a második helyen a Keviép RX Fesztiválon a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csaptában versenyző Benyó Máté, ennek köszönhetően továbbra is őrzi első helyét a bajnokságban.

Jöttünk, láttunk, győztünk!

• október 24, 2020

Kategóriagyőzelmet szerzett Nagy Benjámin az Euroaszfalt Országos Rallybajnokság ötödik futamán a Rabócsi Ringen. Ezzel az éves bajnokságban megerősítette a helyét az előkelő második helyen ebben, a világon egyedülálló sorozatban.